Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Valdininkų interesai


1. Politikai, geriausiai „įvaldę“ giminystės ryšius
Vytenis Radžiūnas, LRT.lt, 2015 08 25
Daugelis Lietuvos rinkėjų balsuoja kaip tėtis ir mama – jei šie palaiko konservatorius, „darbiečius“ ar liberalus, jų atžalos taip pat linkusios balsuoti už šias partijas. Tai rodo apklausos, atskleidžiančios, kuo remdamiesi žmonės balsuoja per rinkimus.
2. Pareigūnai - lyg durininkai
Milda Kuizinaitė, Lietuvos rytas, 2015 08 14
Viešojo saugumo tarnyba turėjo savo motelį? Toks įspūdis susidarė darbo inspektoriams, kuriems svečių kambarius sutiko aprodyti šios tarnybos pareigūnai. Vienas jų buvo uniformuotas.
3. Energetikos ministerijos matematika
Kazys Kazakevičius, Lietuvos žinios, 2015 07 03
Du milijonai eurų. Tiek kainuotų Energetikos ministerijos (EM) sumanymas į vieną darinį – Infrastruktūros reguliavimo tarybą (IRT) - sujungti tris savarankiškai veikiančias institucijas – Valstybinę kainų ir energetikos kontrolės komisiją, Ryšių reguliavimo tarnybą ir Valstybinę energetikos inspekciją.
4. Vyriausybės nariai kratosi materialinės atsakomybės
Tomas Bašarovas, Lietuvos žinios, 2015 07 02
Vyriausybė nelinkusi pritarti, kad ministras pirmininkas ir ministrai privalėtų atlyginti žalą, padarytą priimant neteisėtus sprendimus.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas