Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Valdininkų interesai


1. Per 9 mėn. valdžia išleido 1,2 mlrd. daugiau nei gavo
Portalas "Delfi"", 2008 12 29
Trijų ketvirčių valdžios sektoriaus pajamos buvo 27,485 mlrd. Lt, išlaidos – 27,285 mlrd. Lt. Sandoriai su nekilnojamuoju ir kilnojamuoju turtu sudarė 1,394 mlrd. Lt. Tai reiškia, kad valdžios sektoriaus deficitas sudarė 1,194 mlrd. Lt (1 proc. prognozuojamo BVP), praneša Finansų ministerija.
2. Seimo nario išlaidos parlamentinei veiklai - ir puodeliams bei lėkštelėms
Portalas "Delfi"", 2008 12 29
Seimo valdyba praėjusią savaitę patvirtino Seimo narių lėšų su parlamentine veikla susijusioms išlaidoms skyrimo, naudojimo ir atsiskaitymo už jas tvarką. Tvarkos apraše nustatyta atsiskaitymo už išlaidas tvarka, taip pat - kokios išlaidos laikytinos susijusios su Seimo nario parlamentine veikla, tarp jų - ir puodeliai bei lėkštelės Seimo nario biurui.
3. Eilėje prie ambasadorių postų – K.Prunskienė ir A.Januška?
Portalas "Delfi"", 2008 12 23
Nesėkmingai Seimo rinkimuose pasirodžiusi Valstiečių liaudininkų lyderė Kazimira Prunskienė gali būti išsiųsta ambasadoriauti į Vokietiją, o dėl mūsų šalies atstovo Londone pareigų varžosi parlamentaras Audronius Ažubalis, verslininkas Tomas Kučinskas, Vyriausybės kancleris Valdemaras Sarapinas ir buvęs prezidento patarėjas Albinas Januška.
4. Premjeras patarėjams paskyrė priedus
Lauryna Vireliūnaitė, Dienraštis "Lietuvos žinios", Portalas "Delfi", 2008 12 20
Taupymo vajų paskelbęs premjeras Andrius Kubilius saviems negriežtas. Susiveržti diržus nuolat raginantis Vyriausybės vadovas penkis Vyriausybėje dirbančius politinio pasitikėjimo tarnautojus pamalonino priedais. Potvarkį dėl 20 proc. algos dydžio priemokų skyrimo A.Kubilius pasirašė ketvirtadienį.
5. Konkursų naujiems valdininkams - per pusantro šimto
Portalas "Delfi"", 2008 12 20
Rėkdama apie taupymą valdžia mokesčių mokėtojams pasirengusi numauti kelnes, bet kostiumuotų valdininkų armija ir toliau didėja. Gruodžio mėnesį paskelbta daugiau kaip 150 konkursų į valstybės tarnybą.
6. Seimas nenori didinti algų kai kuriems valstybės tarnautojams
Portalas "Delfi"", 2008 12 20
Seimas nenori kitąmet didinti algas kai kuriems valstybės tarnautojams, kaip garantavo Valstybės tarnybos įstatymas. Mažesnes kompensacijas, parlamentarų nuomone, turėtų gauti ir vidaus tarnybos pareigūnai, patyrę lengvą sveikatos sutrikdymą.
7. VKEKK: RST dalį tų pačių darbų pirkdavo dvigubai brangiau nei VST
Rasa Lukaitytė, Portalas "Delfi"", 2008 12 18
AB „Rytų skirstomieji tinklai" (RST) pernai vien pirkdama darbus galėjo sutaupyti bent 45 mln. Lt, o lyginant su tokią pačią veiklą vykdančia AB VST dažnai viešuosiuose konkursuose už darbus ar įrenginius mokėdavo dvigubai brangiau.
8. Vyriausybė pritarė Energetikos ministerijos įsteigimui
Portalas "Delfi"", 2008 12 15
Vyriausybė posėdyje pirmadienį pritarė Energetikos ministerijos įsteigimo įstatymo projektui ir su juo susijusių įstatymų pakeitimų projektams bei Vyriausybės įstatymo 29 straipsnio papildymo ir pakeitimo įstatymo projektui ir teiks juos svarstyti Seimui, praneša Vyriausybės spaudos tarnyba.
9. Ūkio ministerija įpareigota atlikti tyrimą dėl N. Pažūsienės
Portalas "Delfi"", 2008 12 11
Vyriausioji tarnybinės etikos komisija įpareigojo Ūkio ministeriją atlikti tyrimą dėl ministerijos Teisės ir viešųjų pirkimų departamento direktorės Neringos Pažūsienės.
10. Seimo socialdemokratai ir „darbiečiai“ į biudžetą savo atlyginimo dalies grąžinti neketina, skirs labdarai
Portalas "Delfi"", 2008 12 11
Socialdemokratai ir "darbiečiai" neketina sekti ministrų, 15 proc. savo atlyginimų ketinančių grąžinti į biudžetą, pavyzdžiu.
11. Mažeikių r. merui ir vicemerui – dvigubai didesnės algos
Portalas "Delfi"", 2008 12 09
Nors naujoji valdžia kalba apie diržų susiveržimą, Mažeikių rajono taryba konservatoriams merui Vilhelmui Džiugeliui ir vicemerui Rimantui Norkui patvirtino dvigubai didesnį atlygį už darbą.
12. Valstybės kontrolės supeiktas Tautinių mažumų ir išeivijos departamento vadovas atsipirko premjero pastaba
Portalas "Delfi"", 2008 12 08
Tautinių mažumų ir išeivijos departamento generalinis direktorius Antanas Petrauskas, kurį Valstybės kontrolė yra supeikusi už aplaidų apskaitos tvarkymą, išvengė prokurorų kaltinimų ir atsipirko kadenciją baigiančio laikinojo premjero Gedimino Kirkilo pastaba.
13. Valdantieji žada VSD prievaizdu padaryti ir Vyriausybę
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2008 12 08
Valdančioji koalicija norėtų, kad Valstybės saugumo departamentą (VSD) galėtų kontroliuoti ne tik Seimas, bet ir Vyriausybė. Jos programoje žadama nustatyti „aiškesnes Seimo, prezidento ir Vyriausybės funkcijas“, formuluojant užduotis šiai institucijai.
14. Naujojo RST vadovo atlyginimas – 35 tūkst. Lt
Rasa Lukaitytė, Portalas "Delfi"", 2008 12 04
Ketvirtadienį vykusiame „Leo LT" antrinės bendrovės Rytų skirstomieji tinklai (RST) stebėtojų tarybos posėdyje išrinkta nauja valdyba, kurios pirmininku ir bendrovės generaliniu direktoriumi tapo Rimantas Vaitkus, prieš tai ėjęs UAB „IBM Lietuva" generalinio direktoriaus, o kiek anksčiau – ūkio viceministro, atsakingo už branduolinę energetiką pareigas.
15. Politikų užuovėja - ministrų patarėjų postai
Jurga Tvaskienė, Portalas "Delfi"", 2008 11 26
Krašto apsaugos ministro patarėju dirbantis socialdemokratas Kęstutis Kriščiūnas tuo pat metu spėjo krautis politinį kapitalą Kaune.
16. Auksinės pareigos už milijoną
Inga Popovaitė, Dienraštis "Klaipeda", Portalas "Delfi", 2008 11 25
Milijonas per ketverius metus – tiek Lietuvos biudžetui kainuoja išlaikyti specialųjį Vyriausybės stebėtoją "Mažeikių naftoje", nors jis realios įtakos įmonės veiksmams neturi.
17. Vilniaus savivaldybėje 13-o atlyginimo nebus atsisakyta
Portalas "Delfi"", 2008 11 19
Dar pirmadienį Vilniaus savivaldybės direktorius Gintautas Paluckas audė mintį, kaip savivaldybė galėtų sutaupyti, ir net buvo sumojęs, kad valdininkams kalėdinių premijų krizės proga nemokės.
18. Koalicija laukia prezidento sprendimo dėl naujos Seimo narių atlyginimų tvarkos
Rasa Lukaitytė, Portalas "Delfi"", 2008 11 17
Naujai suburta valdančioji koalicija žada peržiūrėti vos praėjusią savaitę Seimo priimtas teisės aktų pataisas, keičiančias parlamentarų atlyginimų tvarką.
19. Dėl parlamentarų atlyginimų gali tekti apsispręsti jau naujajam Seimui
Eglė Samoškaitė, Portalas "Delfi"", 2008 11 11
Senasis Seimas gali nespėti įgyvendinti naujos parlamentarų atlyginimų skaičiavimo tvarkos, pagal kurią būtų didinami Seimo narių ir įvairias pareigas Seime užimančių parlamentarų atlyginimai, bet tuo pat metu atsisakoma piniginių priedų kanceliarinėms, pašto, transporto ir kitoms su parlamentine veikla susijusioms išlaidoms apmokėti.
20. Neperrinktiems Seimo nariams - apie 2 mln. Lt išeitinių kompensacijų
Portalas "Delfi"", 2008 11 11
Kadenciją baigiantys ir neperrinkti 68 Seimo nariai gaus apie 2 mln. litų išeitinių kompensacijų, teigia Seimo Finansų departamento direktorė Danutės Petrauskienė. Vienas Seimo narys kompensacijos atsisakė.
Iš viso: 75
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-75]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas