Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Valdininkų interesai


1. R.Juozaičio šeimos bendrovei – 8 tūkst. litų bauda
Portalas "Delfi"", 2007 12 13
Vertybinių popierių komisija uždarame posėdyje paskyrė 8 tūkst. litų baudą UAB „RNI Property“. Bauda paskirta už tai, kad ši bendrovė, būdama su AB „Lietuvos energija“ vadovu Rymantu Juozaičiu glaudžiai susijęs asmuo, viešai nepaskelbė apie savo prekybą AB „Lietuvos energija“ akcijomis 2007 m. kovą, birželį ir spalį.
2. Prokuroras nekaltas. Kalti valdininkai?
Jurga Tvaskienė, Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2007 12 11
Generalinė prokuratūra neįžvelgė prokuroro Justo Lauciaus prasižengimo apeinant įstatymą ir persikeliant žemės sklypą. Tyrėjai baksnoja į sprendimą priėmusius valdininkus, bet jų veiksmų tirti neskuba. Šiomis dienomis darbą baigė generalinio prokuroro pavaduotojo Vytauto Barkausko pavedimu sudaryta patikrinimo komisija, turėjusi išsiaiškinti, ar teisėtai Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento prokuroras Justas Laucius iš Vilniaus į Klaipėdą persikėlė jam, kaip Vyčio kryžiaus ordininkui, neatlygintinai suteiktą žemės sklypą.
3. Valdininkės dukrai – nemalonumai dėl socialinio būsto
Portalas "Delfi"", 2007 12 03
Sostinės savivaldybės VšĮ „Vilniaus butai“ prašo prokurorų pradėti ikiteisminį tyrimą dėl miesto savivaldybės kontrolierės Zitos Švobienės dukros Žydrės Kuzelienės galimai neteisėtai užvaldyto socialinio buto suklastojus dokumentus. Teigiama, kad Ž. Kuzelienė neterminuotai nuomoja trijų kambarių socialinį butą, už kurio nuomą buvo mokamas simbolinis mokestis - 20 centų už kvadratinį metrą.
4. S.Pauliko tėvui – neteisėta išmoka
Asta Kažukauskienė, Portalas "lrt", Portalas "Delfi", 2007 11 22
Trijų vaikų gyvybes nusinešusios avarijos sukėlimu įtariamo policininko tėvui savivaldybė per pusmetį išmokėjo jau antrą išeitinę kompensaciją.
5. Politikų pažintis su Danijos savivaldos reforma – už 23 tūkst. litų
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2007 11 21
Seimo nariams, susirengusiems už daugiau nei 23 tūkst. litų keliauti į Daniją susipažinti su šios šalies vietos savivaldos sistema, teks apriboti savo užmojus.
6. Į V.Martikonio motelį – tarnybiniais automobiliais
Laura Čyžiūtė, Dienraštis "Vilniaus diena", Portalas "Delfi", 2007 11 17
Kas mėnesį – po vakarėlį. Tokias bendravimo tradicijas puoselėja valdančioji sostinės koalicija.
7. Parlamentarai traukia į egzotiškus kraštus
Albinas Čaplikas, „Valstiečių laikraštis“, Portalas "Delfi", 2007 11 17
Piktinatės, kad posėdžių metu Seimo salė pustuštė? Be reikalo. Posėdyje nedalyvaujantys Seimo nariai tikriausiai triūsia dėl mūsų gerovės toli nuo tėvynės.
8. R.Juozaičio kaltės perkant akcijas nerasta, bet tiriama jo šeimos bendrovė
Rasa Lukaitytė, Portalas "Delfi"", 2007 11 09
Vertybinių popierių komisija (VPK) nenustatė „Lietuvos energijos“ generalinio direktoriaus Rymanto Juozaičio kaltės, kai jis spalio 18 dieną beveik už pusę milijono litų nusipirko savo valdomos bendrovės akcijų.
9. Dėl akcijų nepagirtą R.Juozaitį klampina ir žemė
Portalas "lrt", Portalas "Delfi", 2007 11 06
Ūkio ministras Vytas Navickas prašys apibendrintos informacijos apie „Lietuvos energijos“ vadovo Rymanto Juozaičio sandorius perkant savo vadovaujamos bendrovės akcijų bei naujas žinias apie jo šeimos perkamus sklypus šalia Ignalinos atominės elektrinės.
10. Premjeras prakalbo apie „Lietuvos energijos" vadovo atsistatydinimą
Portalas "Delfi"", 2007 10 25
Premjeras Gediminas Kirkilas prakalbo apie "Lietuvos energijos" generalinio direktoriaus Rymanto Juozaičio atsistatydinimą.
11. Kiek arų kainuoja prokuroro garbė?
Jurga Tvaskienė, Dienraštis "Lietuvos žinios", Portalas "Delfi", 2007 10 22
Generalinės prokuratūros prokuroras Justas Laucius, "sėkmingai" numarinęs saugumo karininko Vytauto Pociūno žūties tyrimą, taip pasielgti galėjo vedamas ne tik teisinių argumentų.
12. Valstybės kontrolė kritikuoja el. valdžios įgyvendinimą
Portalas "Delfi"", 2007 10 17
Kai kurios elektroninės valdžios koncepcijos nuostatos yra pasenusios ir nebeatitinka tikrovės, už strateginius informacinės visuomenės plėtros klausimus atsakinga komisija tinkamai nevykdė dalies savo esminių funkcijų. Tai buvo nustatyta Valstybės kontrolei įvertinus informacinių sistemų būklę valstybiniame sektoriuje 2006 m.
13. Bausmės už prasižengimą išvengiama paliekant postą
Sigitas Valadka, Dienraštis "Lietuvos žinios", Portalas "Delfi", 2007 10 16
Stengdamiesi išvengti deramo atpildo už prasižengimus, valstybės tarnautojai vis dažniau išnaudoja visas įmanomas priemones - ligas, mokamas ir nemokamas atostogas. Įvaryti į kampą pasinaudoja akivaizdžiu įstatymo netobulumu - savo noru palikdami postą išvengia ir nuobaudų, ir turtinės žalos atlyginimo.
14. Seimas negaili tūkstančių reklamai žiniasklaidoje
Portalas "Delfi"", 2007 10 16
Seimo darbo reklama žiniasklaidoje mokesčių mokėtojams per metus kainuoja dešimtis tūkstančių. Apie parlamentarų darbą ir apie patį Seimą gyventojai gali sužinoti iš specialios televizijos laidos, transliuojamos per vieną iš didžiausių komercinių televizijų, o su kai kuriais svarstomais įstatymais gali susipažinti skaitydami vieną iš didžiausių šalies dienraščių.
15. Artojų varžyboms išleista ne 15, o 20 milijonų litų
Salomėja Pranaitienė, Portalas lrt.lt", 2007 10 09
Vyriausybė patikslino, kad Pasaulinėms arimo varžyboms išleista ne 15, o daugiau kaip 20 mln. Lt valstybės lėšų. Tačiau pinigų panaudojimo skaidrumu suabejoję Seimo nariai teigia, kad pagal pateiktus skaičiavimus sunku įvertinti, ar valstybė neišlaidavo, praneša LTV „Panorama“. Rugsėjį Pakaunėje vykusiose pasaulinėse arimo varžybose lietuvių artojai pasiekimais pasigirti negalėjo.
16. Seime brandinami vis nauji siūlymai didinti algas valdininkams
Portalas "Delfi"", 2007 10 05
Nespėjus nurimti aistroms dėl paskutinę Seimo pavasario sesijos dieną priimto sprendimo gerokai padidinti algas visiems politikams ir valdininkams, vėl tyliai tiesiamos rankos į biudžeto maišą, rašo "Lietuvos rytas".
17. „Gelbėtojas“ prašo kompensuoti politikavimo išlaidas
Evaldas Utyra, Portalas "Delfi"", 2007 10 05
Plungės rajono vicemeru visuomeniniais pagrindais dirbančiam televizijos „gelbėtojui“ Gediminui Jauniui savivaldybė ruošiasi mokėti minimalios algos dydžio išmokas. Į posėdžius Plungėje iš Vilniaus važinėjantis politikas prašo kompensuoti išlaidas kurui bei telefono pokalbiams. Tėvynės sąjungos atstovas G. Jaunius visuomeninę veiklą Plungės rajone derina su darbu televizijoje ir renginių organizavimo agentūroje.
18. Už valdiškus pinigus – šilutiškių išvyka į Turkiją
Portalas "Delfi"", 2007 10 03
Nors ruduo Lietuvoje kol kas neatšiaurus, Šilutės rajono valdžiai namie jau pasidarė per šalta, rašo "Lietuvos rytas". Vakar į Turkiją, į Alanijos regioną, pasišildyti pietų saulėje išskrido penki Šilutės savivaldybės politikai ir viena valdininkė. Ši iki spalio 10-osios truksianti išvyka mokesčių mokėtojams atsieis 6390 litų.
19. Aitvarai turtus neša pareigūnų artimiesiems
Ainis Gurevičius, Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2007 10 03
Korumpuoti valdininkai ir pareigūnai dviračio neišradinėja - savo turtus registruoja artimųjų vardu, paversdami neturtingus giminaičius stambiais žemvaldžiais. Pasak STT Vilniaus valdybos vadovo Vaido Skirmanto, tai populiariausias ir paprasčiausias korumpuotų pareigūnų bei valdininkų neteisėtai įsigyto turto slėpimo būdas.
20. VSD naujojo pastato statybai - papildomi 30 mln. Lt
Rimantas Varnauskas, Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2007 09 26
Po metus Lietuvą drebinusio Valstybės saugumo departamento (VSD) skandalo ir pagaliau įvykusios VSD vadovų kaitos veltui buvo tikimasi šios itin svarbios valstybei tarnybos permainų. Pasirodo, naujojo vadovo prioritetas yra anaiptol ne reformos. Galima net įtarti, jog Povilas Malakauskas teikia pirmenybę materialiniams dalykams, kaip ir jo pirmtakas Arvydas Pocius, kurio paskutines tarnybos dienas dar labiau apkartino tarnybinių butų privatizavimo skandalas.
Iš viso: 120
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-100] [101-120]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas