Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Apskrities valdininkų interesai


1. Žemę visuomenės reikmėms perimančius valdininkus Seimo kontrolieriai įtaria nusižengiant įstatymams
Sigitas Valadka, "Lietuvos žinios", Portalas "Delfi", 2007 09 21
Skundus dėl piliečių nuosavybės teisių atkūrimo tiriantys Seimo kontrolieriai tikina, kad negrąžindami žemės, kurią esą būtina perimti visuomenės poreikiams, valdininkai ne tik dažnai piktnaudžiauja, bet ir nusižengia įstatymams.
2. Seimo kontrolierė: žemės grąžinimas Vilniuje - komplikuotas
Portalas "Delfi"", 2007 09 11
Seimo kontrolierės Virginijos Pilipavičienės atlikta žemės grąžinimo Vilniaus mieste situacijos analizė, likus keliems mėnesiams iki numatomos nuosavybės teisių atkūrimo proceso pabaigos, leidžia daryti prielaidą, kad nuosavybės teisių atkūrimo procesas į žemę Vilniaus mieste numatytais terminais nebus baigtas ir svarstytinas klausimas dėl šio proceso termino pratęsimo, sakoma Seimo kontrolierių įstaigos pranešime.
3. Trakuose nebeužtenka žemės
Tomas Kavaliauskas, Portalas "lrt", Portalas "Delfi", 2007 08 20
Trakų nacionalinio parko direkcija kritikuoja savivaldybę, kuri žemę teisėtiems savininkams nori atkurti ne Trakuose, o už miesto. Esą taip valdžia siekia urbanizuoti niekad neurbanizuotas teritorijas – karaimų bendruomenės laukus, pranešė LTV „Panorama“.
4. Turto fondas nenori paleisti dvaro iš savo rankų
Algis Vaškevičius, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2007 08 08
Džiaugsmas truko neilgai Neseniai apsidžiaugę, kad Gelgaudiškio dvaras nebus privatizuotas, o yra perduodamas Marijampolės apskrities administracijai ir bus naudojamas vietos bendruomenės reikmėms, Šakių rajono žmonės vėl sunerimo.
5. Valdininkai leido nelegalias statybas
Kazys Kazakevičius, Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2007 08 07
Prireikė net teismo nutarties, kad Marijampolės apskrities teritorijų planavimo ir statybos valstybinės priežiūros skyriaus pareigūnai pradėtų vykdyti savo pareigas ir sustabdytų nelegalias statybas
6. Žemės Vilniuje visiems neužteks
Portalas "Delfi"", 2007 07 31
Vilniaus apskrities viršininko Alfonso Macaičio liūdnos prognozės, kad sostinėje žemės visiems neužteks, pasitvirtina su kaupu. Sostinės savivaldybės duomenimis, laisvos žemės belikę tik apie 600 hektarų, o pretendentų prašymuose jiems Vilniuje reikėtų atrėžti maždaug 6 tūkst. hektarų žemės, rašo „Lietuvos ryto” priedas “Sostinė”.
7. Vilniuje dingo gabalas žemės
Giedrius Galdikas, Virginija Motiejūnienė, Portalas lrt.lt", 2007 07 27
Vilniaus apskrities viršininkas aiškinasi, kur sostinėje po valdžios pasikeitimo galėjo dingti daugiau kaip 2 tūkst. hektarų žemės, kuri turėjo būti grąžinta savininkams. Vilniaus apskrities viršininko sudarytos 8 darbo grupės kartu su savininkų atstovais bei Nacionalinės žemės tarnybos specialistais tikrins laisvus plotus Vilniaus mieste, praneša LTV naujienų tarnyba.
8. Žemės reforma: grumsto dalybos miniai
Aurelija Arlauskienė, Dienraštis "Respublika", 2007 02 13
Gedimino Kirkilo Vyriausybė užsimojo žemės reformą baigti dar šiemet.
9. „Respublika": Trakų valdžiai sukėlė isteriją
Laura Čyžiūtė, Dienraštis "Respublika", 2007 02 12
"Respubliką" pasiekė informacija, kad Trakų rajono savivaldybės administracijos direktorius liberalcentristas Leonardas Karnila bando savo giminaitei atriekti 1 hektarą valstybės žemės Lentvario mieste.
10. Trakų savivaldybė dalija valstybinio parko žemę
Laura Čyžiūtė, Dienraštis "Respublika", 2007 01 15
Trakų rajono savivaldybė įsitraukė į neteisėtas Trakų istorinio nacionalinio parko dalybas.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas