Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Interesai dėl ES lėšų


1. Finansų ministerija gerins sąlygas ES paramai gauti
Giedrius Simonavičius, Portalas "lrt", Portalas "Delfi", 2008 12 01
Gerokai smukus ES paramos populiarumui, Finansų ministerija ketina sumažinti įnašą, kurio reikalaujama iš verslininkų, norinčių gauti paramą.
2. Kauno pilies ES milijonai nepasieks
Portalas "Delfi"", 2008 11 20
Laikinojoje sostinėje esanti Šv.Jurgio bažnyčia, Pažaislio kamaldulių vienuolynas ir Lampėdžių kempingas sulauks investicijų, o Kauno piliai pinigų neskirta.
3. Afera dėl 8 mln. Lt į teisiamųjų suolą atvedė aukštą valdininką
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2008 11 04
Siekis užvaldyti beveik 8 mln. litų Europos Sąjungos (ES) ir Lietuvos valstybės lėšų į teismo salę atvedė Žuvininkystės departamento prie Žemės ūkio ministerijos direktorių Aidą Adomaitį, uostamiesčio bendrovę „Baltlanta" bei keturis jos darbuotojus.
4. Buvę D.Balčyčio bendradarbiai stos prieš teismą
Portalas "Delfi"", 2008 09 05
Generalinė prokuratūra teismui perdavė dar vieną baudžiamąją bylą, kurioje dėl Europos Sąjungos (ES) paramos lėšų pasisavinimo kaltinami ne tik verslininkai, bet ir buvęs Lietuvos verslo paramos agentūros direktoriaus pavaduotojas Mindaugas Vilčinskas. Jis jau yra nuteistas buvusio finansų ministro Zigmanto Balčyčio sūnaus Donato baudžiamojoje byloje.
5. Panaudota beveik 2,5 mlrd. litų ES paramos
Portalas "Delfi"", 2008 07 08
Lietuva jau įsisavino 80 proc. ES struktūrinių fondų lėšų, skirtų Lietuvos 2004 – 2006 m. bendrajam programavimo dokumentui (BPD) įgyvendinti, t.y. 2 mlrd. 460 mln. litų jau yra pripažinta tinkamomis išlaidomis deklaruoti Europos Komisijai ir išmokėta projektų vykdytojams bei rangovams, praneša Finansų ministerija.
6. „Šilų paukštyno“ aferos dalyviai sės į kalėjimą
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2008 05 14
Dėl Europos Sąjungos (ES) SAPARD fondo lėšų grobstymo teismas kaltais pripažino ir laisvės atėmimo bausmes skyrė buvusiam Nacionalinės mokėjimo agentūros (NMA) SAPARD departamento Projektų vertinimo skyriaus vyriausiajam specialistui Tomui Ulinauskui ir jo bendrams.
7. A.Abišala: Lietuvai gali tekti grąžinti ES paramą
Evaldas Utyra, Portalas "Delfi"", 2008 03 05
Jei Lietuva vienašališkai atsisakys sutartu laiku uždaryti antrąjį Ignalinos atominės elektrinės (IAE) bloką, gali tekti sugrąžinti gautą Europos Sąjungos (ES) paramą. „Beveik neabejotina“, - DELFI konferencijoje trečiadienį pareiškė Vyriausybės paskiras vyriausiasis derybininkas su ES dėl jėgainės darbo pratęsimo Aleksandras Abišala.
8. Europinės paramos pamokos
Jolita Skinulytė, Dienraštis "Klaipėda", Portalas "Delfi", 2008 02 28
Šie metai paskutiniai, kai galima panaudoti 2004–2006 m. ES paramos lėšas. Iki šiol nepanaudota apie 1,1 mlrd. litų struktūrinės ir 1,25 mlrd. litų Sanglaudos fondo paramos. Lietuvos premjeras Gediminas Kirkilas viešai deklaruoja, kad europinių milijonų dalybos nėra lenktynės, ir esą niekur mes nevėluojame.
9. ES milijonai nepasiekė regionų
Jolita Skinulytė, Dienraštis "Kauno diena", Portalas "Delfi", 2008 02 13
2004–2006 m. ES parama tik pagilino prarają tarp šalies regionų: daugiausia pinigų atiteko Vilniui, o skurdžiausi ir toliau liko skursti. Antradienį per Lietuvos pramonininkų konfederacijoje (LPK) vykusį pasitarimą pripažinta, kad 2004–2006 m. ES parama nepasiekė probleminių šalies vietovių.
10. Merus supriešino ES pinigai
Kazys Kazakevičius, Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2008 01 31
Iš Europos Sąjungos (ES) gaunamos lėšos regioninių ekonomikos augimo centrų plėtrai tarp Marijampolės apskrities savivaldybių įskėlė nesantaikos kibirkštį. Praėjusių metų pabaigoje Vyriausybė patvirtino 2007-2013 metų ES struktūrinės paramos panaudojimo strategiją ir veiksmų programas.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas