Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Interesai dėl ES lėšų


1. ES milijonai gaunami, bet nepanaudojami
Rūta Stankevičiūtė, Dienraštis "Kauno diena", Portalas "Delfi", 2007 12 07
Vieną didžiausių ES struktūrinių fondų dalį atsiriekęs Kaunas iki šiol panaudojo tik pusę projektams skirtos paramos. Didmiestį lenkia mažesnės apskritys. Pagal Lietuvos 2004–2006 metų bendrąjį programavimo dokumentą nuo 2004 metų vidurio Kauno apskrityje įgyvendinami 877 projektai, iš jų daugiau kaip 500 dar nebaigti.
2. Pradedamos naudoti ES lėšos, skirtos sanglaudai
Linas Balsys, Portalas lrt.lt", 2007 09 28
Europos Komisija (EK) skelbia sanglaudos, ekonomikos augimo bei žmogiškųjų išteklių plėtros programų Lietuvoje, finansuojamų iš Europos Sąjungos lėšų, pradžią. Lietuvos finansų ministras Rimantas Šadžius Briuselyje formaliai pasirašė jau anksčiau EK patvirtintas veiksmų programas su regionų politikos bei socialinių reikalų komisarais, praneša Lietuvos radijas.
3. Bendradarbiavimas - sėkmingo paramos panaudojimo garantas
Kamilė Astrauskaitė, Savaitraštis „Veidas“, 2007 08 23
Žemės ūkio ministerija ir Nacionalinė mokėjimo agentūra (NMA) kaimo turizmo sodyboje "Karpynė" (Raseinių r. Gabšių k.) surengė konferenciją, kurios tikslas - supažindinti kaimiškųjų rajonų savivaldybių ir jų administracijų vadovus, žemės ūkio skyrių vedėjus ir jų pavaduotojus bei kitus socialinius bei ekonominius partnerius su Lietuvos kaimo plėtros 2007-2013 m.
4. ES parama – statybininkų rankose
Portalas "Delfi"", 2007 07 25
Statybos bendrovėms vis dažniau teismams skundžiant viešųjų pirkimų konkursų rezultatus ir lyg ant mielių augant statybų kainoms, dalis projektų, kuriems skirta 2004 - 2006 m. ES struktūrinė parama, gali būti laiku neįgyvendinti.
5. ES lėšos – nuosavam projektui
Mantas Dubauskas, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2007 02 01
Lietuvoje valdžios įstaiga gali ne tik pati sau pasiskirti Europos Sąjungos paramą, bet ir po to prižiūrėti pati save, kaip ši parama naudojama.
6. ES struktūrinės paramos naudą jaučia daugiau negu pusė Lietuvos gyventojų
Portalas "Delfi"", 2007 01 22
Daugiau negu pusė Lietuvos gyventojų teigia jaučiantys arba greičiau jaučiantys ES struktūrinių fondų paramos naudą.
7. ES paramą siūlo pritaikyti regionų plėtrai
Evelina Povilaitytė, Dienraštis "Verslo žinios"", 2007 01 17
Lietuvos pramonininkai susirūpino, kad šalies regionų įmonėms ES struktūrinių fondų paramos tenka gerokai mažiau nei didžiųjų miestų ūkio subjektams, todėl planuojama rengti pasiūlymus valstybės institucijoms, kad trečdalis naujojo finansinio laikotarpio paramos efektyviau nukeliautų į regionų kišenę.
8. Steigiamas komitetas ES paramos priežiūrai
Portalas "Delfi"", 2007 01 10
Vyriausybės nutarė įsteigti Laikinąjį priežiūros komitetą Žmogiškųjų išteklių plėtros, Ekonomikos augimo, Sanglaudos skatinimo ir Techninės paramos veiksmų programų, įgyvendinančių Lietuvos 2007–2013 m.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas