Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Kauno valdininkų interesai


1. Kaunas skęsta skolose
Portalas "Delfi"", 2009 08 31
Šiuo metu Kauno savivaldybės administracija už įvairias paslaugas ir darbus skolinga 45 mln. litų. Pinigų nesulaukiančios įmonės grasina antstoliais, sąskaitų areštavimu.
2. Kauno apskrities viršininko administracijos pareigūnas už kyšį suimtas 10 parų
Paulius Garkauskas, Rafael Achmedov, Portalas "Delfi"", 2009 02 26
Kyšininkavimu įtariamas ir 10 parų sulaikytas Kauno apskrities viršininko (KAV) administracijos pareigūnas Gintautas Grušauskas į Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) akiratį patenka nebe pirmą kartą.
3. Kauno r. savivaldybės pastato langai - už dvigubą kainą
Kristina Kučinskaitė, "Lietuvos žinios", Portalas "Delfi", 2009 02 06
Ekonominių nusikaltimų tyrimų tarnyba aiškinasi, kas atsakingas už tai, kad Kauno rajono savivaldybės pastato nauji langai kainavo dvigubai brangiau nei juos galima įsigyti rinkoje.
4. Kauno valdininkai rado būdą pasididinti atlyginimą
Portalas "Delfi"", 2009 01 26
Kauno savivaldybės tarnautojų darbų vertinimą atlikusi komisija nusprendė, kad pusė jų dirba labai gerai. Už tai jiems priklauso didesnės algos. Šiais metais sumažėjo valstybės tarnautojų bazinis atlyginimo dydis, tačiau algos sumažės toli gražu ne visiems, praneša "Kauno diena".

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas