Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Kauno valdininkų interesai


1. Kauno valdžia gali įsikurti saloje
Gediminas Stanišauskas, "Kauno diena", Portalas "Delfi", 2007 09 03
Kauno vadovai kuria planus po vienu stogu sukelti visus miesto savivaldybės tarnautojus, kurie šiuo metu dirba išsibarstę po 14 pastatų.
2. Kaunas grįžta prie E.Miliūno sporto arenos projekto
Paulius Garkauskas, Portalas "Delfi"", 2007 07 04
Nors oficialiai kol kas niekas nekalba, aiškėja, kad Kauno savivaldybė nepasirašys sporto arenos koncesijos sutarties su Nemuno salos areną projektuojančia Prancūzijos bendrove „Bouygues Batiment International" (BBI). Kauno meras Andrius Kupčinskas teigia, kad jau kitą savaitę vyks susitikimas su Eugenijaus Miliūno architektų grupe, kuri turi parengusi arenos projektą.
3. Kovai su korupcija Kaune vadovaus konservatorius
Arūnas Andriuškevičius, Dienraštis "Kauno diena", Portalas "Delfi", 2007 06 01
Postų dalybos Kaune eina į pabaigą. Ketvirtadienį miesto taryboje patvirtintos įvairių komisijų sudėtys. Bene svarbiausios - Antikorupcijos komisijos pirmininku tapo konservatorius Raimundas Kaminskas. Anksčiau kalbėta, kad komisijai turėtų vadovauti opozicijos atstovas, tačiau Sėkmės koalicijos nariai, atrodo, apsigalvojo ir nusprendė šį postą patikėti saviškiui.
4. Ko nepasakė prancūzai apie Kauno sporto areną?
Paulius Garkauskas, Evaldas Utyra, Portalas "Delfi"", 2007 05 10
Dar trečiadienį noriai dvi valandas apie Kauno Nemuno salos sporto arenos statybas Nemuno saloje kalbėjęs projekto vadovas Jeanas-Francois Legrainas ketvirtadienį su žurnalistais bendrauti atsisakė. Kauno valdininkai teigia, kad bendroje areną projektuojančios bendrovės „Bouygues Batiment International" (BBI) ir Kauno „Žalgirio" spaudos konferencijoje buvo kalbėta tik apie prancūzams naudingus koncesijos sutarties aspektus.
5. Kauno mokesčių inspektores parklupdė paimtas 1 tūkst. Lt kyšis
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2007 04 27
Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Kauno valdybos pareigūnai ir Kauno apygardos prokurorai ketvirtadienį vėlai vakare sulaikė ir į areštinę uždarė dvi Kauno apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos tarnautojas.
6. Naujoji Kauno valdžia kibs gaivinti centrą
Raimonda Mikalčiūtė, "15 min", Portalas "Delfi", 2007 04 26
Prekeiviai Rotušės aikštėje, nauji dviračių takai, atsinaujinusi Laisvės alėja - tai tik keli naujosios Kauno valdžios užmojai.
7. 4-tuoju Kauno vicemeru išrinktas S.Vaičikauskas
Paulius Garkauskas, Portalas "Delfi"", 2007 04 24
Ketvirtadienį Kauno miesto tarybos posėdyje 4-tuoju Kauno vicemeru išrinktas socialdemokratas Steponas Vaičikauskas. Naujasis vicemeras žada kovoti su netvarka mieste ir neefektyvia lėšų paskirstymo sistema.
8. A.Keserauskas vėl išrinktas Kauno savivaldybės administracijos direktoriumi
Paulius Garkauskas, Portalas "Delfi"", 2007 04 19
Ketvirtadienį Kauno miesto tarybos posėdyje savivaldybės administracijos direktoriumi išrinktas Arūnas Keserauskas. Konservatorius jau ėjo šias pareigas anksčiau, tačiau prieš pusmetį tarybos narių buvo atstatydintas.
9. Kauno savivaldybės užkulisiai: kiek išsilaikys naujasis meras?
Paulius Garkauskas, Portalas "Delfi"", 2007 04 13
Ketvirtadienį Kauno miesto taryba naujuoju meru išrinko 32 metų konservatorių Andrių Kupčinską.
10. Kauno valdžios kadencijos pabaigą apkartino kaltinimai
Sigitas Valadka, "Lietuvos žinios", Portalas "Delfi", 2007 04 12
Posto šiandien neteksiantis Kauno savivaldybės administracijos laikinasis direktorius kaltinamas sąmoningai suskubęs tvirtinti skandalingai pagarsėjusios teritorijos detalųjį planą.
11. Kauno valdininkų armija sparčiai mažėja
Sigitas Valadka, "Lietuvos žinios", Portalas "Delfi", 2007 04 07
Pastarosiomis savaitėmis Kauno miesto savivaldybės administracijoje tvyro apgaulinga ramybė.
12. A.Garbaravičius galvoja apie poilsį ir politiką
Saulius Tvirbutas, "Kauno diena", Portalas "Delfi", 2007 04 07
“Visoje Lietuvoje saulė šviečia vienodai, tačiau Kaune pesimizmo daugiau”, - tvirtino Kauno miesto meras Arvydas Garbaravičius, po ketverių metų valdymo kylantis iš miesto vadovo kėdės.
13. Kauno meru nori tapti K.Starkevičius
Paulius Garkauskas, Portalas "Delfi"", 2007 02 26
Kauno miesto tarybos rinkimus didele persvara laimėję konservatoriai nesitikėjo tokio didelio kauniečių palaikymo.
14. Kauno r. savivaldybė grimzta į milijonines skolas
Paulius Garkauskas, Portalas "Delfi"", 2007 02 15
Kreditoriams atsisakius atidėti skolų grąžinimo terminą, Kauno rajono savivaldybė ima dar vieną paskolą susidarusiems milijoniniams įsiskolinimams padengti.
15. Draustinis virto kiršinimo priemone
Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2007 02 14
Antrasis viešas Nemuno ir Nevėžio santakos kraštovaizdžio draustinio nuostatų svarstymas, vakar įvykęs Vilijampolės seniūnijoje, gyventojus vertė priminti savo abejones dėl valdininkų galbūt neskaidrių sprendimų.
16. G.Kirkilas: Kauno valdžia stabdo sporto arenos statybas
Paulius Garkauskas, Portalas "Delfi"", 2007 01 26
Penktadienį Kaune viešėjęs ministras pirmininkas Gediminas Kirkilas kritikavo Kauno valdžią dėl vangaus ir neūkiško darbo statant naująją Kauno sporto areną.
17. Kauno arenos kaina - kol kas su grifu “visiškai slaptai”
Arūnas Andriuškevičius, "Kauno diena", Portalas "Delfi", 2007 01 17
Po vakarykščio susitikimo su Prancūzijos kompanijos “Bouygues Batiment International” atstovais Kauno savivaldybės derybų grupės nariai prabilo, kad dar šią savaitę gali būti parafuotas koncesijos sutarties projektas.
18. Kauno valdžia apsijuokė antrąsyk
Arūnas Karaliūnas, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2007 01 15
Kauno politikai garsiai deklaruoja siekiantys nustatyti korupcijos lygį mieste, tačiau tyrimo rezultatus norėtų išvysti tik po vasario 25 dieną įvyksiančių savivaldybių tarybų rinkimų.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas