Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Interesų pinklės EBSW byoje


81. G.Petrikas teigia turintis įrodymų apie valdininkams mokėtus pinigus
Portalas "Delfi", 2006 03 04
Buvęs EBSW prezidentas Gintaras Petrikas teigia galėsiantis pateikti įrodymų, kad EBSW koncernas aukštiems valdininkams mokėjo pinigus.
82. G. Petriko teiginius A. Brazauskas vadina anekdotu
Portalas „Omni“, 2006 03 03
Premjeras Algirdas Brazauskas anekdotu pavadino JAV kalinčio buvusio koncerno EBSW prezidento Gintaro Petriko teiginius spaudoje, esą šis su A.Brazausku derino Kazio Ratkevičiaus kandidatūrą į Lietuvos banko vadovus.
83. A.Šleževičius taip pat neigia G.Petriko teiginius
Portalas "Delfi", 2006 03 03
Buvęs premjeras Adolfas Šleževičius paneigė JAV kalinčio bankrutavusio koncerno EBSW prezidento Gintaro Petriko teiginius spaudoje apie tuometinius gerus jų santykius ir bendradarbiavimą.
84. R.Šarkinas dėl G.Petriko kalbų kreipsis į teisėsaugą
Justinas Vanagas, Portalas "Delfi", 2006 03 03
Lietuvos banko valdybos pirmininkas Reinoldijus Šarkinas kategoriškai neigia JAV įkalinto bankrutavusio holdingo EBSW vadovo Gintaro Petriko žiniasklaidoje išsakytus žodžius, kad koncernas mokėjo jam papildomą atlyginimą ir žada dėl šmeižto kreiptis į teisėtvarkininkus.
85. Politikų pamirštas bėglys nutarė netylėti
Arvydas Lekavičius, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 03 03
Beveik dvejus metus JAV kalėjime laikomas buvęs EBSW prezidentas Gintaras Petrikas nutarė pats praskleisti paslapties skraistę, dengiančią skandalingojo koncerno veiklą.
86. Kitaminčiai EBSW veiklą žada vertinti griežčiau
Stasys Gudavičius, Dienraštis "Kauno diena", 2006 02 20
Seimo konservatoriai žada garsiai įvardyti visus pareigūnus, kurie sudarė sąlygas nusikalstamai koncerno EBSW veiklai. Seimo laikinojoje komisijoje EBSW veiklai tirti dirbę konservatoriai rengia atskirąją nuomonę.
87. Viešas politikų melas - priesaikos laužymas
Dienraštis "Verslo žinios", 2006 02 07
Seimo EBSW komisijos išvados, nors jos dar nėra galutinai patvirtintos, nes Seimas neapsisprendė, nėra tokios beviltiškos, kaip pateikia spauda.
88. Šaldytuvas ir purvynė
Dienraštis "Verslo žinios", 2006 02 06
Jei iš tiesų mums rūpi tiesa, kodėl neįsileidžiame Gintaro Petriko? Senatis yra senatis, nelabai kaip galėtume ir nubausti.
89. Dar viena kleptokratijos pergalė
Rytas Staselis, Laikraštis "Alytaus naujienos", 2006 02 04
Prie pabaigos prieš dešimtmetį Lietuvoje veikusio ir liūdnai pagarsėjusio koncerno EBSW veiklą tyrusios ir padarinius vertinusios Seimo komisijos išvados.
90. EBSW komisija kapituliavo
Robertas Kartavičius, Dienraštis "Vakaro žinios", 2006 02 03
Vakar paskutinius štrichus galutinėse išvadose dėjusi Seimo laikinoji komisija, sudaryta milijonus žmonių indėlių išvaisčiusio koncerno EBSW veiklai ištirti, parengė koncerno "bendradarbių" sąrašą.
91. Bankrutavęs koncernas kiršina koalicijos partnerius
Dienraštis "15 min.", 2006 02 03
Darbo partijos vadovas Viktoras Uspaskichas vakar pareiškė asmeniškai raginsiąs koalicijos partnerius socialdemokratus kuo greičiau išsklaidyti neaiškumus dėl viešos informacijos apie indėlininkų pinigus iššvaisčiusio koncerno EBSW fi nansinę paramą LDDP.
92. Kazys Starkevičius: EBSW veiklą tyrusi komisija paskelbė švelnias išvadas
Portalas "Bernardinai", 2006 02 03
Bankrutavusio ir milijonus gyventojų indėlių bei bankų paskolų iššvaisčiusio koncerno EBSW veiklą tyrusios parlamentinės komisijos išvadas Seimui jos narys konservatorius Kazys Starkevičius pavadino švelniomis ir Seimui svarstyti pateiks atskirąją nuomonę.
93. Laiko ženklai
Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 02 03
Seimo komisija EBSW koncerno veiklai ištirti nešykšti viešąją erdvę paįvairinančių pikantiškų žinių, kurios turi nemenką paklausą.
94. Kai kas dirbo ir valstybei, ir koncernui
Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 02 03
Būrys asmenų, dirbusių ar dirbančių valstybės tarnyboje, turėjo ryšių su skandalinguoju koncernu EBSW. Speciali Seimo komisija vakar derino tokias savo išvadas, kurias turėtų tvirtinti šiandien.
95. Išvadose - dviejų rūšių sąsajos su EBSW
Lauryna Vireliūnaitė, Dienraštis "Respublika", 2006 02 03
Skandalingojo koncerno EBSW žalą tiriančios parlamentinės komisijos sąraše - 11 valstybės tarnyboje dirbančių ar dirbusių asmenų, kurie turėjo ryšių su koncernu, pavardžių.
96. Ir ieškojo, ir nerado
Dienraštis "Verslo žinios", 2006 02 03
Darbą baigianti parlamentinė komisija, tyrusi bankrutavusio koncerno EBSW veiklą, į asmenų, dirbusių valstybės tarnyboje ir turėjusių ryšių su EBSW, sąrašą įrašė 11 pavardžių.
97. EBSW komisija: kaltos valstybės institucijos, o ne konkretūs pareigūnai
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi", 2006 02 03
Valstybės institucijos, tinkamai nekontroliavusios praėjusiame dešimtmetyje veikusio koncerno EBSW veiklos, sudarė sąlygas nusikalstamai šios finansinės struktūros veiklai, konstatavo penktadienį darbą baigusi Seimo laikinoji komisija.
98. Iš biudžeto siūloma kompensuoti nuostolius nuo EBSW nukentėjusiems indėlininkams
Portalas "Delfi", 2006 02 03
Žmonėms, kurie yra nukentėję nuo bankrutavusio EBSW koncerno ir įvairių bankrutavusių kredito įstaigų, nuostolius siūloma kompensuoti iš valstybės biudžeto.
99. EBSW reikalai sukiršino koalicijos partnerius
Portalas "Delfi", 2006 02 02
Darbo partijos vadovas Viktoras Uspaskichas pareiškė asmeniškai raginsiąs koalicijos partnerę LSDP kuo greičiau pasiaiškinti dėl viešos informacijos apie indėlininkų pinigus iššvaisčiusio koncerno EBSW finansinę paramą dabartiniams socialdemokratams.
100. EBSW pėdsakų partijose nerado
Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 02 01
Gyventojų santaupas pradanginusio koncerno EBSW veiklą tirianti Seimo komisija neturi įrodymų, kad koncernas finansavo tuometę Lietuvos demokratinę darbo (LDDP) ar kitas partijas, ir tokių įrodymų nebeieškos.
Iš viso: 102
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-100] [101-102]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas