Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Interesų pinklės EBSW byoje


61. Ne visi džiaugiasi JAV teismo sprendimu išduoti G.Petriką Lietuvai
Vytautas Žeimantas, Dienraštis "Lietuvos aidas", 2006 03 16
Jungtinių Amerikos Valstijų Kalifornijos valstijos centrinės apygardos teismas nusprendė išduoti Lietuvai Amerikoje šiuo metu kalinamą bankrutavusio EBSW koncerno buvusį vadovą Gintarą Petriką.
62. Tyrėjų išvados Seimui nepatiko
Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 03 15
Koncerno EBSW veiklą tyrusios parlamentinės komisijos išvados daugeliui Seimo narių pasirodė neįtikinamos. Vakar Seimas po pateikimo joms nepritarė.
63. Priminimai JAV dėl G. Petriko išdavimo Lietuvai duos vaisių
Portalas „Omni“, 2006 03 14
Priminimai Jungtinėms Valstijoms dėl šios šalies kalėjime porą metų kalinčio praėjusiame dešimtmetyje bankrutavusio ir milijonus indėlių gyventojams negrąžinusio Kauno koncerno EBSW prezidento Gintaro Petriko išdavimo Lietuvai "duos vaisių".
64. Du konservatoriai turi atskirą nuomonę apie koncerno EBSW veiklos tyrimą
Portalas lrytas.lt, 2006 03 14
Seimo laikinoji komisija, tyrusi praėjusiame dešimtmetyje bankrutavusio Kauno koncerno EBSW veiklą, neišsamiai ištyrė EBSW įtaką valstybės turto privatizavimo procese.
65. Koncerno EBSW veikla dar neištirta, nusprendė Seimas
Portalas lrytas.lt, 2006 03 14
Seimas antradienį po pateikimo nepritarė vasario pradžioje darbą baigusios praėjusiame dešimtmetyje bankrutavusio ir milijonus indėlių gyventojams negrąžinusio koncerno EBSW veiklą tyrusios parlamentinės komisijos išvadoms.
66. Seimas atmetė išvadas dėl EBSW veiklos
Lietuvos radijas, 2006 03 14
Seimas nepritarė laikinosios parlamentinės komisijos išvadoms dėl koncerno EBSW veiklos. Už pateiktą projektą balsavo 42, prieš – 33, susilaikė 13 parlamentarų. Nutarta projektą grąžinti tobulinti.
67. Seimui nepatiko EBSW komisijos išvados
Portalas "Delfi", 2006 03 14
Seimas antradienį po pateikimo nepritarė vasario pradžioje darbą baigusios praėjusiame dešimtmetyje bankrutavusio ir milijonus indėlių gyventojams negrąžinusio koncerno EBSW veiklą tyrusios parlamentinės komisijos išvadoms.
68. Kas pražudė - EBSW ar godumas?
Ramunė Vaičiulytė, Dienraštis "Respublika", 2006 03 13
Buvęs Lietuvos banko valdytojas Romualdas Visokavičius įsitikinęs, kad 1993 metais tapo juo nepatenkintų verslo grupuočių, tarp jų ir skandalingojo EBSW koncerno, auka.
69. EBSW: teisėjo ir prokuroro akistata
Ramunė Vaičiulytė, Dienraštis "Respublika", 2006 03 10
"Respublika" tęsia tyrimą, kaip EBSW koncerno klestėjimo laikais politiką ir teisėsaugą valdė nematomos rankos. JAV kalintis EBSW koncerno prezidentas Gintaras Petrikas viešai pareiškė prieš dešimt metų ne tik mokėjęs kyšius aukštiems pareigūnams.
70. Kas iš tiesų dirbo G.Petrikui?
Ramunė Vaičiulytė, Dienraštis "Respublika", 2006 03 09
Beveik dvejus metus Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) kalėjime sėdintis EBSW koncerno prezidentas Gintaras Petrikas viešai pareiškė, kad EBSW klestėjimo laikais ne tik mokėjo atlyginimus aukštiems pareigūnams, bet ir nurodinėjo teisėsaugai, kam kelti bylas.
71. A.Paulauskas: byla R.Visokavičiui - ne G.Petriko nuopelnas
Ramunė Vaičiulytė, Dienraštis "Respublika", 2006 03 08
Seimo pirmininkas, buvęs generalinis prokuroras Artūras Paulauskas neigia žlugusio EBSW koncerno prezidento Gintaro Petriko teiginius, kad koncernas inicijavo baudžiamąją bylą neparankiam tuometiniam Lietuvos banko vadovui Romualdui Visokavičiui.
72. Buvusio EBSW vadovo G.Petriko liudijimų negalima nuleisti juokais
Dienraštis "Lietuvos žinios", 2006 03 07
Seimo opozicijos lyderis konservatorius Andrius Kubilius ragina nenuleisti juokais buvusio EBSW vadovo Gintaro Petriko liudijimų, esą koncernas derino veiksmus su tuometine Lietuvos valdžia, o keliems aukštiems pareigūnams mokėjo atlyginimą.
73. Šarkinas eis į teismą
Dienraštis "Verslo žinios", 2006 03 06
Lietuvos banko vadovas Reinoldijus Šarkinas ketina kreiptis į teisėsaugos institucijas dėl šmeižto spaudoje, neva bankrutavęs ir milijonus indėlių gyventojams negrąžinęs koncernas EBSW mokėjo jam atlyginimą.
74. EBSW
Savaitraštis „Ekstra“", 2006 03 06
Beveik dvejus metus JAV kalėjime laikomas buvęs EBSW koncerno prezidentas Gintaras Petrikas tvirtina EBSW mokėjus atlyginimus keliems aukštiems valstybės pareigūnams, rašo dienraštis „Lietuvos rytas", paskelbęs sensacingą interviu.
75. A.Kubilius: į G.Petriko žodžius atsikirsta juokais
Justinas Vanagas, Portalas "Delfi", 2006 03 06
„Pareigūnai, kurie yra tiesiogiai kaltinami, turėtų arba apginti savo garbę ir orumą teisme, arba atsistatydinti.
76. A.Paulauskas siūlo neskubėti vertinti G.Petriko teiginių
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi", 2006 03 06
Seimo pirmininkas Artūras Paulauskas siūlo neskubėti teisiškai vertinti žlugusio koncerno EBSW prezidento Gintaro Petriko pareiškimų žiniasklaidai apie aukštų pareigūnų sąsajas su šia finansine struktūra, o palaukti jo ekstradicijos į Lietuvą.
77. Prabilo EBSW prezidentas G.Petrikas
Dienraštis "Vakaro žinios", 2006 03 04
"Mane nuvylė išvados, kurias neseniai paskelbė Seimo komisija EBSW veiklai tirti. Jos labai silpnos, o minimos pavardės - niekam neįdomios.
78. Iš JAV kalėjimo - skandalingi kaltinimai
Dienraštis "Lietuvos žinios", 2006 03 04
Buvusio EBSW prezidento apkaltinti pareigūnai ginasi ir grasina teismais. Seimo opozicija reikalauja pratęsti laikinosios parlamentinės komisijos darbą.
79. Petrikas gąsdina valdžią
Saulė Pauliuvienė, Dienraštis "Laikraštis Tau", 2006 03 04
Šalies valdžia įbauginta – vakar prabilo buvęs EBSW koncerno prezidentas Gintaras Petrikas.
80. Prezidentas nekomentuoja G.Petriko kaltinimų šalies pareigūnams
Naujienu portalas "lrytas.lt”, 2006 03 04
Prezidentas Valdas Adamkus nekomentuoja buvusio EBSW koncerno prezidento Gintaro Petriko mestų kaltinimų, neva jis aukšto rango šalies pareigūnams mokėjęs pinigus.
Iš viso: 102
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-100] [101-102]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas