Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Interesų pinklės EBSW byoje


41. Seimo komisija apsispręs, kaip apklausti G.Petriką
Portalas "Delfi", 2006 07 12
Iš gyventojų indėlius neteisėtai rinkusio, iš bankų grobsčiusio ir bankrutavusio koncerno EBSW veiklą tirianti parlamentinė komisija ketvirtadienį apsispręs, kaip apklausti JAV sulaikytą buvusį koncerno vadovą Gintarą Petriką.
42. EBSW prezidentas nenori grįžti į tėvynę
Arūnas IVAŠKEVIČIUS, Dienraštis "Kauno diena", 2006 05 17
Baigiantis terminui, žlugusio koncerno EBSW prezidentas Gintaras Petrikas apskundė žemesnės instancijos JAV teismo sprendimą išduoti jį Lietuvai.
43. G.Petrikas apskundė JAV teismo sprendimą
Portalas "Delfi", 2006 05 12
Prieš dešimtmetį bankrutavusio ir milijonus litų indėlių žmonėms negrąžinusio EBSW koncerno prezidentas Gintaras Petrikas apskundė Kalifornijos centrinės apygardos teismo sprendimą išduoti jį Lietuvai, pranešė TV3.
44. Komisija tirs EBSW ir jo savininkų turto judėjimą
Portalas "Delfi", 2006 05 03
Iš gyventojų indėlius neteisėtai rinkusio, iš bankų grobsčiusio ir bankrutavusio koncerno EBSW veiklą tirianti parlamentinė komisija įvairiose valstybės institucijose ieškos, kokiais būdais buvo perpardavinėjamas ir į kieno rankas pateko EBSW ar koncerno vadovų valdytas turtas.
45. JAV kalinio lūpose – ir A.Brazausko vardas
Arvydas Lekavičius, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 04 29
Iš Lietuvos pabėgęs ir jau dvejus metus JAV kalėjime laikomas buvęs EBSW prezidentas Gintaras Petrikas toliau nerimsta.
46. EBSW veiklą tirianti komisija rašo klausimus G.Petrikui, prokurorai tam neprieštarauja
Portalas "Delfi", 2006 04 12
Jeigu prieš dešimtmetį bankrutavusio ir milijonus litų indėlių žmonėms negrąžinusio EBSW koncerno veiklą tirianti komisija buvusiam koncerno prezidentui Gintarui Petrikui pateiks klausimus, ši apklausa nebus laikoma procesiniu apklausimu.
47. Seimo komisija nori raštu apklausti G.Petriką
Portalas "Delfi", 2006 04 10
Prieš dešimtmetį bankrutavusio ir milijonus litų indėlių žmonėms negrąžinusio EBSW koncerno veiklą tirianti komisija nori raštu apklausti dvejus metus Jungtinių Valstijų kalėjime kalintį buvusį koncerno prezidentą Gintarą Petriką.
48. EBSW veiklą toliau tirs 11 Seimo narių
Portalas "Delfi", 2006 04 07
Į prieš dešimtmetį bankrutavusio ir milijonus litų indėlių žmonėms negrąžinusio EBSW koncerno veiklą tiriančią komisiją siūlomas liberalas Vytautas Čepas.
49. Etikos sargai netirs galimų G.Kirkilo ir EBSW sąsajų
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi", 2006 04 04
Parlamentinei Etikos ir procedūrų komisijai nepavyko išsiaiškinti, ar krašto apsaugos ministras Gediminas Kirkilas nemelavo teigdamas, jog prieš keliolika metų nebuvo užsakęs LDDP reklaminių biuletenių, už kuriuos esą sumokėjo koncerno EBSW prezidentas Gintaras Petrikas.
50. Pirmiausia indėlininkų pinigus reikėtų išieškoti iš EBSW koncerno ir jo padalinių, tačiau Seimo laikinoji komisija apie tai net neužsiminė
Juozas Neverauskas, Dienraštis "Lietuvos žinios", 2006 03 30
Susipažinau su LR Seimo laikinosios komisijos EBSW koncerno veiklos tyrimo išvadomis, kurios labai jau švelnios.
51. EBSW veiklą Seimo komisija tirs iki gruodžio pabaigos
Dienraštis "Lietuvos aidas", 2006 03 29
Seimas beveik 9 mėnesiams pratęsė praėjusiame dešimtmetyje bankrutavusio ir milijonus indėlių gyventojams negrąžinusio koncerno EBSVV veiklą tyrusios laikinosios parlamentinės komisijos veiklą.
52. EBSW komisijai leista sulaukti G.Petriko
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi", 2006 03 28
Bankrutavusio koncerno EBSW veiklą tyrusi komisija galės tęsti savo darbą ir papildyti savo išvadas, kurių Seimas prieš kelias savaites nepatvirtino.
53. Seimo narių atskiroji nuomonė dėl Seimo laikinosios komisijos EBSW veiklai ištirti išvadų
Kazimieras Starkevičius, Jurgis Razma, Savaitraštis "Laisvas laikraštis", 2006 03 23
Dėl atsakymo į klausimą "2.Kaip pasireiškė EBSW veikla indėlių rinkimo ir valstybės turto privatizavimo procese?"
54. JAV teismas išduoda Lietuvai "didįjį kombinatorių"
Tomas Valuckas, Dienraštis "Lietuvos žinios", 2006 03 21
Praėjusią savaitę mus pasiekė žinia, kad JAV teismas išduoda Lietuvai "didįjį kombinatorių", EBSW koncerno buvusį vadovą Gintarą Petriką.
55. Dėl G.Petriko kaltinimų Lietuvos banko vadovas kreipėsi į teisėsaugą
Dienraštis "Lietuvos aidas", 2006 03 21
Lietuvos banko vadovas Reinoldijus Šarkinas kreipėsi į teisėsaugos institucijas dėl jam nepalankių buvusio EBSW koncerno Gintaro Petriko pasisakymų spaudoje, kuriuos vadina netiesa.
56. EBSW kardu – per senas žaizdas
Bronė Vainauskienė, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 03 20
Amerika, atrodo, nusiteikusi išduoti Lietuvai Gintarą Petriką. Viltis pasislėpti už Atlanto nuo Lietuvos teisėsaugos bankinių aferų virtuozui G.Petrikui blėsta.
57. R.Šarkino skundas dėl G.Petriko kalbų nebuvo patenkintas
Justinas Vanagas, Portalas "Delfi", 2006 03 20
Lietuvos banko valdybos pirmininkas Reinoldijus Šarkinas dėl žiniasklaidoje išsakytų bankrutavusio holdingo EBSW vadovo Gintaro Petriko neva šmeižikiškų teiginių, esą koncernas mokėjo jam papildomą atlyginimą, praėjusią savaitę kreipėsi į Generalinę prokuratūrą.
58. Ar Gintaro Petriko pargabenimas į Lietuvą padėtų atskleisti kokias nors EBSW veiklos ar politikų paslaptis?
Dienraštis "Kauno diena", 2006 03 20
Algis Rimas - Seimo komisijos EBSW veiklai ištirti pirmininkas: - Mūsų komisija turi jam klausimų.
59. R.Bašys: EBSW komisija turi tęsti darbą
Eugenija Galinaitytė, Savaitraštis "Laikas“, 2006 03 17
Antradienį Seimui savo išvadas pateikė praėjusį dešimtmetį bankrutavusio ir milijonus indėlių gyventojams negrąžinusio koncerno EBSW veiklą tyrusi parlamentinė komisija.
60. EBSW ratilai pasiekė ir teisėją
Vytenė Stašaitytė, Dienraštis "Lietuvos žinios", 2006 03 16
"Aukščiausiojo Teismo (AT) Civilinių bylų skyriaus pirmininkus siūlomam kandidatui AT teisėjui - Egidijui Laužikui koją gali pakištišena byla ir žmonos karjeros vingiai.
Iš viso: 102
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-100] [101-102]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas