Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Interesų pinklės EBSW byoje


21. Amerika nenori girdėti apie EBSW prezidentą G.Petriką
Nijolė Stabingytė, Dienraštis "Vakaro žinios", 2006 09 21
JAV teisėsauga dėl nežinomų priežasčių ignoravo Generalinės prokuratūros paklausimą, kada įvyks buvusio EBSW koncerno vadovo G.
22. EBSW turtus saugo nepakaltinamas asmuo
Asta Martišiūtė, Dienraštis "Respublika", 2006 09 21
Seimo komisija EBSW veiklai tirti priėjo liepto galą, ji neturi galimybių toliau tęsti jai pavesto tyrimo, nes negali apklausti vienintelio neapklausto liudytojo buvusio EBSW prezidento Gintaro Petriko.
23. Su Petriku nemėgins susisiekti
Dienraštis "Laikraštis Tau", 2006 09 21
Praėjusiame dešimtmetyje bankrutavusio koncerno EBSW veiklą tirianti parlamentinė komisija nebandys susisiekti su JAV kalėjime ekstradicijos į Lietuvą laukiančiu Šio koncerno buvusiu vadovu Gintaru Petriku.
24. EBSW komisija nebebandys susisiekti su G.Petriku
Portalas "Delfi"", 2006 09 20
Praėjusiame dešimtmetyje bankrutavusio koncerno EBSW veiklą tirianti parlamentinė komisija nebandys susisiekti su JAV kalėjime ekstradicijos į Lietuvą laukiančiu šio koncerno buvusiu vadovu Gintaru Petriku.
25. Seimas tęsia EBSW koncerno veiklos tyrimą
Portalas lrt.lt", 2006 09 20
Taip pat komisijos posėdyje bus nagrinėjamos „Investicinės Kauno holdingo kompanijos” įsigyto turto judėjimo schemos.
26. EBSW veiklą tirianti Seimo komisija klausimų G.Petrikui tikriausiai nesiųs
Portalas lrytas.lt, 2006 09 15
Iš gyventojų indėlius neteisėtai rinkusio ir bankrutavusio koncerno EBSW veiklą tirianti parlamentinė komisija blaškosi - siųsti klausimus JAV kalėjime ekstradicijos į Lietuvą laukiančiam šio koncerno buvusiam vadovui Gintarui Petrikui ar nesiųsti.
27. EBSW veiklą tirianti komisija klausimų G.Petrikui tikriausiai nesiųs
Portalas alfa.lt, 2006 09 15
Iš gyventojų indėlius neteisėtai rinkusio ir bankrutavusio koncerno EBSW veiklą tirianti parlamentinė komisija blaškosi - siųsti klausimus JAV kalėjime ekstradicijos į Lietuvą laukiančiam šio koncerno buvusiam vadovui Gintarui Petrikui ar nesiųsti.
28. EBSW veiklą tirianti Seimo komisija susirašinėjimą su G.Petriku gali pradėti ne anksčiau kaip rugsėjo vidury
Portalas "Delfi", 2006 08 17
Iš gyventojų indėlius neteisėtai rinkusio ir bankrutavusio koncerno EBSW veiklą tirianti parlamentinė komisija nutarė atsižvelgti į Generalinės prokuratūros įspėjimą, kad bandymus susirašinėti su JAV kalėjime ekstradicijos į Lietuvą laukiančiu šio koncerno buvusiu vadovu Gintaru Petriku šios valstybės teismas gali palaikyti politiniu spaudimu.
29. EBSW veikėjai - viename kumštyje
Asta Martišiūtė, Dienraštis "Respublika", 2006 08 09
"Respublika" toliau domisi, kaip klojasi įtakingų EBSW veikėjų, apie kurių įtaką ir skriaudą indėlininkams primena Seimo daugumos dar nepatvirtintos laikinosios komisijos išvados, gyvenimas.
30. Klestintis verslas - ant EBSW pamatų
Asta Martišiūtė, Dienraštis "Respublika", 2006 08 02
Valstybė suka galvą, kaip atlyginti žalą EBSW apgautiems žmonėms.
31. EBSW turtai sugrįžo į tas pačias rankas
Asta Martišiūtė, Dienraštis "Respublika", 2006 07 31
EBSW veikėjai, dėl iššvaistytų indėlininkų milijonų sėdę į teisiamųjų suolą, oficialiai - pliki ir basi.
32. Skandalingajai EBSW talkino teisėjai
Dienraštis "Vakaro žinios", 2006 07 26
Seimo komisija suabejojo teisėjų kvalifikacija ir teisine kompetencija, mat paaiškėjo, kad teisėjų padedami EBSW veikėjai susigrąžino ir tuoj pat išparceliavo areštuotą turtą.
33. EBSW nusipelnę teisėjai - nebaudžiami
Asta Martišiūtė, Dienraštis "Respublika", 2006 07 26
EBSW koncerno veikėjams padėjusių susigrąžinti turtus teisėjų nėra kam bausti.
34. Politikai kasasi prie EBSW čiuptuvų
Vytautas Bruveris, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 07 26
Parlamentarai, bandantys tirti buvusio EBSW koncerno aferas, įtaria vis daugiau atvejų, kaip buvo išplautas, o po to legalizuotas iš piliečių pagrobtas turtas.
35. EBSW turtus padėjo išsaugoti teisėjai
Asta Martišiūtė, Dienraštis "Respublika", 2006 07 25
EBSW veiklą tirianti Seimo komisija kreipėsi į Teismų tarybą ir Teisėjų garbės teismą dėl kelių teisėjų, kurių sprendimai skandalingajam EBSW koncernui davė daug naudos.
36. Seimo komisija lauks G.Petriko atsakymų
Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 07 19
Iš gyventojų indėlius neteisėtai rinkusio ir bankrutavusio koncerno EBSW veiklą tirianti Seimo komisija planuoja jau šią savaitę išsiųsti klausimus JAV kalėjime ekstradicijos į Lietuvą laukiančiam šio koncerno buvusiam vadovui Gintarui Petrikui.
37. Parlamentarai žinių iš G.Petriko lauks iki spalio
Portalas "Delfi", 2006 07 18
Iš gyventojų indėlius neteisėtai rinkusio ir bankrutavusio koncerno EBSW veiklą tirianti parlamentinė komisija planuoja jau šią savaitę išsiųsti klausimus JAV kalėjime ekstradicijos į Lietuvą laukiantis šio koncerno buvusiam vadovui Gintarui Petrikui.
38. EBSW afera – dar nepamiršta
Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 07 14
Iš gyventojų indėlius rinkusio, iš bankų grobsčiusio ir bankrutavusio koncerno EBSW veiklą tirianti parlamentinė komisija vakar nutarė raštu kreiptis į JAV sulaikytą buvusį koncerno vadovą Gintarą Petriką.
39. Dalis EBSW turto - buvusių koncerno vadovų rankose
Portalas "Delfi", 2006 07 13
Praėjusiame dešimtmetyje iš gyventojų indėlius neteisėtai rinkusio, iš bankų grobsčiusio ir bankrutavusio koncerno EBSW veiklą tirianti parlamentinė komisija konstatavo, kad dalis koncerno turto iki šiol išliko buvusių jo vadovų rankose.
40. EBSW komisija su G.Petriku bendraus laiškais
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi", 2006 07 13
Žlugusio koncerno EBSW veiklą tirianti parlamentinė komisija klausimus JAV sulaikytam ir ekstradicijos laukiančiam buvusiam koncerno prezidentui Gintarui Petrikui pateiks raštu.
Iš viso: 102
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-100] [101-102]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas