Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Politinės reklamos ir konkurencijos priemonės


1. Seimas svarstys galimybę uždrausti politinę reklamą skleisti eterio bangomis
Portalas "Delfi"", 2006 09 19
Seimas svarstys galimybę uždrausti politinę reklamą skleisti eterio bangomis.
2. Reklamoje – V.Adamkaus atvaizdas ir žodžiai
Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 09 15
Lietuvos interneto tinklalapiuose pasirodė reklama, kurioje specializuotų skelbimų portalą reklamuoja šaržuotas prezidento Valdo Adamkaus atvaizdas.
3. Dosniausi reklamos kūrėjams ir skleidėjams – socdemai, libdemai bei liberalcentristai
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi", 2006 08 15
Per pastaruosius pusantrų metų reklamos gamintojams ir skleidėjams dosniausia buvo valdančioji Socialdemokratų partija, toli užnugaryje palikusi net antroje ir trečioje vietoje atsidūrusius liberaldemokratus bei Liberalų ir centro sąjungą.
4. Valdžios institucijų išlaidos reklamai siekia milijonus
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi", 2006 08 15
Valstybės institucijos pernai ir pirmą šių metų pusmetį televizijoje, spaudoje, lauko reklamos stenduose ir ekranuose, internete bei kine užsisakė reklamos, kurios vertė galėjo perkopti 14 mln. litų.
5. S.Berlusconi bijo galimų pažeidimų rinkimuose
Daiva Lapėnaitė, Lietuvos radijas, 2006 04 07
Likus kelioms dienoms iki parlamento rinkimų Italijoje, centro dešiniųjų koalicijos lyderis Silvio Berlusconi pareiškė, kad Italijoje nebeegzistuoja demokratija ir išreiškė nerimą dėl galimų pažeidimų rinkimuose.
6. VSD: tariamų nacionalbolševikų šaukimai klaipėdiečiams į mitingą - provokacija
Portalas "Delfi", 2006 04 07
Tariamai Nacionalbolševikų partijos pasirašytos skrajutės, kviečiančios klaipėdiečius į mitingą prieš uostamiečio rusakalbių mokyklų pertvarką - provokacija, kuriai Valstybės saugumo departamentas (VSD) užkirs kelią, teigia VSD atstovas spaudai Vytautas Makauskas.
7. Viešųjų ryšių akcija "Mikelėnas"
Ginas Dabašinskas, Dienraštis "Respublika", 2006 04 07
Kai teisėjų veiksmai kelia nuostabą ir verčia piliečius gūžčioti penais, jie ima nepasitikėti ne tik teismais, bet ir pačia valstybe.
8. Rinkimų išvakarėse – satyros dūris Italijos premjerui
Paulius Jurkevičius, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 03 24
„Gyveno kartą...“ Kas? Žinoma – karalius, nes taip prasideda visos pasakos. O štai Italijoje gyveno ne karalius, o Silvio Berlusconi.
9. Šiauliuose netradiciškai priminta, jog čia buvo registruotas V.Adamkus
Portalas "Delfi", 2006 02 13
Rengiamais skandalais garsėjantis šiaulietis Jonas Mileris iš pat ryto pribloškė šiauliečius - visą naktį triūsęs nebaigtame rekonstruoti bulvare J.Mileris pastatė iš lentų sukaltą, maždaug pustrečio metro aukščio pieštuką ir apkabinėjo jį šlepetėmis - esą taip priminė, kad kažkada Šiauliuose buvo registruotas šalies prezidentas Valdas Adamkus
10. Komisijos konkuruoja su viešųjų ryšių agentūromis
Jonė Kučinskaitė, Savaitraštis „Veidas“, 2006 01 26
Po daugiau nei devynis mėnesius užsitęsusio tyrimo savo darbą šią, o gal kitą savaitę pagaliau turėtų baigti Seimo laikinoji tyrimo komisija, tirianti koncerno EBSW veiklą.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas