Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Skandalingi politikai


1. R.Žilinskas tvirtino policininkams nesipriešinęs ir jų neįžeidinėjęs
Portalas "Delfi"", 2009 11 26
Seimo narys „vienalietuvininkas" Rokas Žilinskas, kuris su draugu Marku Gurskiu teisiamas už viešosios tvarkos pažeidimą, septynių policijos pareigūnų įžeidimą ir pasipriešinimą jiems 2007 metų gruodį, tvirtina pareigūnų neįžeidinėjęs ir jiems nesipriešinęs.
2. V.Muntianas šiais metais teismo procesuose nedalyvaus
Paulius Garkauskas, Rafael Achmedov, Portalas "Delfi"", 2009 11 17
Teismui niekaip nepavyksta pradėti nagrinėti buvusio Seimo Pirmininko Viktoro Muntiano korupcijos bylos – antradienį Kauno apygardos teismas bylos nagrinėjimą atidėjo jau 5 kartą.
3. Prasiskolinusios kandidatės į Seimą asmens sargybinis pateko į areštinę
Ainis Gurevičius, Portalas "Delfi"", 2009 11 11
Naujosios sąjungos narės 25 metų Česlavos Stanul, kurios kandidatūrą partija iškėlė šį savaitgalį įvyksiančiuose rinkimuose į Seimą, asmens sargybinis buvo sulaikytas Šalčininkų policijos.
4. A.Baukutė apklausta dviejose prokuratūrose
Portalas "Delfi"", 2009 09 30
Parlamentarė Tautos prisikėlimo partijos (TPP) narė Asta Baukutė trečiadienį apklausta Generalinėje ir Vilniaus miesto apylinkės prokuratūrose.
5. Buvęs Seimo narys A.Ivanauskas išeina į laisvę
Portalas "Delfi"", 2009 08 31
Buvęs Seimo narys Algirdas Ivanauskas po mėnesį trukusio suėmimo išeina į laisvę. Tai BNS pirmadienį patvirtino ikiteisminį tyrimą atliekantis Vilniaus miesto apylinkės prokuratūros prokuroras Vytautas Kukaitis.
6. V.Muntianas priglaustas po B.Lubio sparnu
Portalas "Delfi"", 2009 08 25
Teismo laukiantis buvęs Seimo pirmininkas 57 metų Viktoras Muntianas duonos kąsniui užsidirba milijonieriaus Bronislovo Lubio imperijoje.
7. K.Prunskienė ruošiasi steigti naują partiją
Portalas "Delfi"", 2009 08 22
Šį rudenį Lietuvos politiniame žemėlapyje gali atsirasti dar viena nauja partija. Ar ją steigti, šeštadienį, susirinkę į konferenciją-sąskrydį Raseinių rajone aptars Kovo 11-osios Akto signatarės, profesorės Kazimiros Prunskienės suburti iniciatyvinės grupės nariai ir bendraminčiai.
8. A.Baukutės vyras apie išplėštas bendrabučio rozetes ir duris nieko nežino
Eglė Samoškaitė, Portalas "Delfi"", 2009 08 05
Parlamentarės Astos Baukutės sutuoktinis Kęstutis Rupulevičius apie savo žmonos išsikraustymą iš Vilniaus kolegijos bendrabučio bei išplėštas rozetes trečiadienį nieko nežinojo, nors Seimo narės buvusio būsto kaimynai matė, jog daiktus A. Baukutė kraustė kartu su vyru.
9. A.Baukutė iš bendrabučio išsikraustė su visais elektros lizdais
Portalas lrt.lt", 2009 08 05
Parlamentarė Asta Baukutė iš Vilniaus kolegijos bendrabučio išsikeldino su visomis durimis, spynomis ir elektros lizdais.
10. Parlamentarei Astai Baukutei teks aiškintis prokurorams – pradėtas ikiteisminis tyrimas
Portalas "Delfi"", 2009 07 22
Generalinė prokuratūra trečiadienį pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl galimo Seimo narės A.Baukutės piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi ir neteisėto elektroninės mokėjimo priemonės panaudojimo. Už tokius nusikaltimus numatyta griežčiausia bausmė – 6 metai laisvės atėmimo.
11. Buvusi padėjėja parlamentarę A.Baukutę apskundė Generalinei prokuratūrai
Portalas "Delfi"", 2009 07 21
Buvusi Seimo narės Astos Baukutės padėjėja Viktorija Barkauskaitė kreipėsi į Generalinę prokuratūrą dėl galimos nusikalstamos politikės veiklos.
12. PVM mokesčio pinklėse - ir Seimo narė A.Baukutė
Portalas "Delfi"", 2009 07 20
Tarp daugiau nei 500 iš honorarų turėjusių pajamų asmenų, gavusių Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) raštus dėl nesumokėtų mokesčių - ir Seimo narė, buvusi aktorė Asta Baukutė.
13. G.Navaitis etikos sargų posėdyje pasijuto tardomas
Eglė Samoškaitė, Portalas "Delfi"", 2009 06 17
Iš skandalų neišbrendantis liberalas Gediminas Navaitis nepanoro Seimo Etikos ir procedūrų komisijai paaiškinti, su kokiais odontologais buvo susitikęs Kaune, kur nuvyko taksi ir už tai sumokėjo 560 Lt.
14. Buvęs Seimo narys pasienyje jautėsi kaip savo namuose
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2009 05 29
Buvęs parlamentaras ir Varėnos pasienio rinktinės vadas Algirdas Sadkauskas ir jo kolega Rimvydas Čeikus pasienyje jautėsi lyg savo namuose – jų sodybose pavaldiniai remontavo namus, kasė griovius, šienavo žolę ir net perkraustydavo baldus.
15. Policijos departamentas nurodė uždaryti sportinę šaudyklą A.Boso elnyne
Portalas "Delfi"", 2009 05 04
Policijos departamentas nurodė uždaryti buvusio Seimo nario, verslininko Antano Boso elnyne įrengtą sportinę šaudyklą.
16. A.Pilvelis su SBA ir kitomis įmonėmis teisiasi dėl palėpės
Portalas "Delfi"", 2009 03 17
Prieštaringai vertinamas leidėjas Algirdas Pilvelis, kandidatuojantis į šalies prezidento postą, jau keleri metai su keliomis įmonėmis bei Australijos lietuviu Juozu Petraičiu, 2002 metais taip pat kandidatavusiu į prezidentus, teisiasi dėl palėpės Vilniuje, Gedimino prospekte.
17. Gyventojai nepatenkinti A.Boso medžioklėmis
Portalas "Delfi"", 2009 03 09
Savaitgalį A.Bosas jam priklausančiame elnyne Pajūrio regioniniame parke surengė fazanų medžioklės sezono uždarymą. Susirinkę garbūs svečiai paklojo beveik 300 paukščių, praneša „Vilniaus diena“.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas