Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Skandalingi politikai


1. Buvusi Seimo narė A.Balsienė stos prieš teismą
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2008 12 09
„Man norisi šaukti, verkti, filtrą užsidėti“, - taip buvusi Seimo narė ir Lietuvos profesinių sąjungų „Solidarumas“ prezidentė Aldona Balsienė komentuoja Druskininkų prokurorų pateiktus kaltinimus dėl apgaulingo ir aplaidaus buhalterinės apskaitos tvarkymo bei neteisėto vertimosi finansine veikla.
2. Teismas Seimo prašys R.Žilinskui panaikinti neliečiamybę
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2008 10 29
Pasipriešinimu 7 policijos pareigūnams kaltinamo į Seimą patekusio Tautos prisikėlimo partijos nario Roko Žilinsko ir jo bičiulio Marko Gurskio baudžiamoji byla nejuda iš pradinio taško.
3. Klaipėdiečiai piketavo prieš korupcija įtariamo valdininko paskyrimą
Portalas "Delfi"", 2008 10 29
Trečiadienį priešpiet susirinkęs pulkas klaipėdiečių prie uostamiesčio savivaldybės protestavo prieš korupcija įtariamo uostamiesčio valdininko nušalinimo nuo pareigų ir įdarbinimo kitose pareigose beprecedentį atvejį Lietuvoje.
4. G.Kazakas neduoda parodymų, bet paleistas iš Lukiškių
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2008 05 23
Išsipildė Vilniaus tarybos nario Gintaro Kazako viltis anksčiau laiko išeiti į laisvę. Vilniaus apygardos teismas penktadienį nepatenkino prokuratūros prašymo ir kyšininkavimu įtariamą nušalintojo prezidento Rolando Pakso bendražygį paleido iš kalėjimo.
5. R.Zujevas pasitraukė iš Naujosios sąjungos
Jūratė Damulytė, Portalas "Delfi"", 2008 04 09
Prieštaringai vertinamas verslininkas Rolandas Zujevas pasitraukė iš valdančiosios socialliberalų partijos. Apie tokį R. Zujevo sprendimą antradienį informuotas partijos prezidiumas.
6. Konservatoriai kviečia partijos narius atsisakyti „Lietuvos ryto“ prenumeratos
Portalas "Delfi"", 2008 03 20
Trečiadienį posėdžiavęs Tėvynės sąjungos prezidiumas priėmė pareiškimą, kuriame siūloma partijos nariams atsisakyti „Lietuvos ryto“ prenumeratos. Taip konservatoriai sureagavo į dienraštyje paskelbtas neoficialias žinias apie tai, kad parlamentarė gali būti susijusi su korupcijos skandalu Kaune ir esą prokuratūra rengiasi prašyti, kad Seimas panaikintų jos neliečiamybę.
7. A.Paleckis palieka Vilniaus vicemero postą
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2008 03 13
Prieš du mėnesius iš Socialdemokratų partijos pašalintas Algirdas Paleckis nusprendė pasitraukti ir iš Vilniaus miesto vicemero posto. Tokiam jo sprendimui dar turės pritarti sostinės taryba. „Atsistatydinu, tačiau priežastis paaiškinsiu penktadienį. Turiu tris paketus argumentų, kodėl taip darau“, - DELFI ketvirtadienį sakė A. Paleckis, iki šiol kuravęs kultūrą, sportą ir švietimą.
8. Druskininkuose J.Požėlai teko pailsėti areštinėje
Laura Čyžiūtė, Dienraštis "Vilniaus diena", Portalas "Delfi", 2008 03 05
Savivaldybėje gyvai aptarinėjami naujausi skandalingu elgesiu garsėjančio Vilniaus tarybos nario Juro Požėlos nuotykiai Druskininkuose. Čia jis buvo atvykęs švęsti. „Vilniaus dienos“ šaltinių teigimu, neseniai Druskininkuose lankęsis socialdemokratas J.Požėla taip triukšmingai šventė, kad sunkiai ant kojų pastovintį jaunuolį miesto policija buvo priversta gabenti į areštinę.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas