Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Gandai ir mistika


1. Karus keliuose lydi ir mistinės jėgos
Daiva Baronienė, Dienraštis "Lietuvos žinios", Portalas "Delfi", 2007 10 10
Anomalinėmis vietovėmis Panevėžio rajono žmonės praminė porą magistralinių kelių ruožų, suskaičiavę, jog juose per pastaruosius metus žuvo keliasdešimt žmonių. Panevėžio ir Anykščių rajonų sandūroje esančios Raguvėlės gyventojai guodžiasi nebespėjantys laidoti artimųjų, mirtį pasitinkančių šio miestelio prieigose įvykstančiuose eismo įvykiuose.
2. Zodiako ženklas – nelaimės kelyje pranašas?
Vidmantas Užusienis, „Dienraštis L.T.", Portalas "Delfi", 2007 10 05
Viena užsienyje draudikus aptarnaujanti kompanija konstatavo, kad pagal žmogaus Zodiako ženklą galima nustatyti, ar jam didelė rizika pakliūti į nelaimes keliuose. Išaiškėjo, jog panašius tyrimus pusiau slaptai darė ir kai kurie mūsų šalies draudikai.
3. Šlakstymas šventu vandeniu – nuoširdus tikėjimas ar tik prietaras?
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2007 09 10
Iš pagonybės ateinanti tradicija, proga palinkėti gėrio, mados dalykas, prietaras, psichologinis apsidraudimas – taip vertinamas šventinimas, jau tapęs kone būtinu įvairių iškilmingų ceremonijų atributu.
4. Naujamiesčio klebonas: gaisro metu įvyko 4 stebuklai
Mindaugas Jackevičius, Portalas "Delfi"", 2007 08 17
Skaičiuodamas milijoninius nuostolius po ketvirtadienį Panevėžio rajono Naujamiesčio Šv. apaštalo evangelisto Mato bažnyčioje siautusio gaisro, Naujamiesčio klebonas Algirdas Dauknys prakalbo apie gaisro metu įvykusius keturis stebuklus. Pasak klebono, per stebuklą nesudegė stebuklingas Marijos paveikslas, išgelbėtas žmogus, nenugarmėjo varpas ir į reikiamą pusę nukrito degantys bokštai.
5. Dzūkijos miškuose - šamaniška atmosfera
Paulius Ugianskis, Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2007 07 25
Vienintelio tarptautinio transezoterinio sąskrydžio Baltijos šalyse dalyviai praktikavo jogą, meditavo, atliko įvairius ritualus. Panašūs renginiai Lietuvoje vyksta ne vienus metus, tačiau tik šiemet organizatoriai kiek praskleidė visuomenei paslapties šydą.
6. Velnio žymes Lenkijoje paliko lietuviai
Eldoradas Butrimas, Savaitraštis „Ekstra“", 2007 07 16
Lenkijos miestelio, susiriejusio dėl velnio Borutos paminklo, gyventojų žvilgsniai nukrypo į Lietuvą. Aiškindamiesi apskritai apie velnio egzistavimą, lenkų istorikai spėja, kad tariami velnio pėdsakai yra ne kas kita kaip pagonių lietuvių puolimo žymės. Mat priešinęsi čia įkurtam katalikybės centrui lietuviai ne kartą puolė Tumą ir Lenčycą.
7. Kova su šėtonu kunigui - stiprybės išbandymas
Portalas "Delfi"", 2007 06 02
Kraupūs klyksmai, ant koplyčios grindų traukulių tampomi kūnai - įprastas vaizdas Lietuvos kariuomenės Ruklos įgulos kapelionui Arnoldui Valkauskui. Šio 46 metų dvasininko atliekami egzorcizmo (piktosios dvasios išvarymo) seansai primena siaubo filmus.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas