Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Žiniasklaidos magnatų interesai


1. „15min“ savininkų maištas prieš Konkurencijos tarybą toliau spręsis teisme
Ugnė Karaliūnaitė, Jūratė Žuolytė, Delfi.lt, 2016 12 30
Sausio 4 d. Vilniaus apygardos administraciniame teisme bus nagrinėjama byla, apspręsianti Lietuvos klasifikuotų skelbimų situaciją rinkoje. Portalą 15min.lt valdanti Estijos bendrovė „Eesti Meedia“ nesutinka su Konkurencijos tarybos sprendimu, kad bendrovės veiksmai turėjo įtakos koncentracijai rinkoje, nors rinkos vartotojai jau buvo išsakę savo pastebėjimus apie skelbimų portalų kainų šuolį.
2. „15min” savininkai turi 3 mėn. ištaisyti pažeidimą, dėl kurio gresia didžiulė bauda
Martynas Žilionis, Delfi.lt, 2016 05 13
Praėjusią savaitę Konkurencijos taryba (KT) paskelbė, kad naujienų portalo „15min” savininkė įsigijusi kitą bendrovę apribojo konkurenciją ir pasinaudojusi dominuojančia padėtimi padidino klasifikuotų skelbimų kainas.
3. Konkurencijos taryba neprileidžia „15min“ savininkės prie skelbimų portalų
Delfi.lt, 2016 05 06
Penktadienį Konkurencijos taryba (KT) pranešė, kad atsisakė suteikti leidimą koncentracijai naujienų portalą 15min valdančiai „AS Eesti Meedia“ įsigijus 100 proc. „AllePAL OÜ“ akcijų.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas