Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Skandalai Lietuvoje


1. Buvusio kultūros viceministro D. Mažinto diplomas – suklastotas
Portalas "Delfi", 2014 10 07
Vilniaus apygardos prokuratūra, išnagrinėjusi viešojoje erdvėje paskelbtas abejones dėl buvusio kultūros viceministro Dariaus Mažinto brandos atestato tikrumo ir surinkusi papildomus duomenis, konstatavo, kad minėtas dokumentas yra suklastotas.
2. Teisėjas nusilenkė Vilniaus narkomafijai: nieko baisaus, jeigu pabėgs į užsienį
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi", 2014 08 05
Net jeigu gresia įkalinimas iki gyvos galvos, nereiškia, kad baudžiamosios bylos baigties reikia laukti kalėjime. Taip mano teisėjas Viktoras Kažys, padovanojęs laisvę vienam pagrindinių Vilniaus narkomafijos lyderių.
3. Byla – policijos gėda
Gintaras Šiuparys, Lietuvos rytas, 2014 07 24
Atimdavo narkotikus iš jų prekeivių ir pardavinėjo patys. Tokia veikla buvo tapusi Šiaulių policijos pareigūnų kasdienybe.
4. Masiškai žurnalistų pokalbių klausytis leidusi teisėja: šiandien pasielgčiau lygiai taip pat
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2014 06 29
Specialiosioms tarnyboms leidimą slapta klausytis telefoninių pokalbių, stebėti susirašinėjimą kompiuteryje ar netgi slapta sekti žmones turėtų išduoti tik teismų vadovai ar patyrę baudžiamųjų bylų teisėjai.
5. Masinis žurnalistų klausymasis: kokiu atveju bus įvertintas to prašęs prokuroras
Eglė Samoškaitė; Mindaugas Jackevičius, Portalas "Delfi"", 2014 06 18
Naujienų agentūra BNS trečiadienį kreipėsi į Teisėjų tarybos pirmininką Gintarą Kryževičių, generalinio prokuroro pareigas einantį Darių Raulušaitį ir Specialiųjų tyrimų tarnybos vadovą Saulių Urbanavičių dėl masinio žurnalistų pokalbių klausymosi.
6. Kyšių netoleruojančiam pareigūnui – rimti kaltinimai: kodėl policininkai juokėsi ir rodė pirštus
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2014 06 06
Kyšininkauti bandžiusius vairuotojus du kartus sulaikęs policijos patrulis dabar pats tapo kaltinamuoju – prokurorai teigia išsiaiškinę, kad pareigūnas su kolega iš galimai neblaivaus vairuotojo neteisėtai galėjo paimti pinigus.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas